Ve startovní listině lze vypozorovat několik zajímavých jmen. Zde budeme představovat velké favority a vybírat osobnosti ze startovní listiny, se kterými můžete v případě příznivého losu poměřit své kvality. Máš na ně? Troufneš si?

 

MICHAL „MAJKL KOKOŠKA“ NOVOTNÝ
Začínal ve sportovním světě se snouwboardingem, v krosu to také dotáhl nejdál – stal se vítězem závodu Světového poháru a účastníkem OH 2010. Ovšem postupně se stále více a více zaměřuje na střižbu, se kterou by se chtěl v roce 2020 ucházet o jednu z olympijských medailí (na OH 2016 by měla být střižba ukázkovým sportem, v roce 2020 podle předběžných jednání by měla být definitivně zařazena do olympijského programu).

Největší úspěch: vítězství v regionálním mistrovství Beach klubu Ládví
Největší zbraň: znalost „domácího“ prostředí v Ládví
Oblíbený střih: kámen, se kterým musí bojovat každý papír až do konce a naopak nůžky prohrávají hned na začátku

Výsledek MS v královské střižbě 2012: nepostoupil ze skupiny

JIŘÍ „JURY PUCHOLT“ REJMAN
Jeden ze zakladatelů a průkopníků Královské (mazácké) střižby ve světě. Sám sebe označuje za „Mistra světa, přilehlých vesnic a okolního vesmíru“ – tento titul je však zatím pouze neoficiální. Právě na MS v Ládví se chystá světové zlato potvrdit. Papírové předpoklady má a se statistikou 90%úspěšnosti se řádí mezi hlavní kandidáty na 1. místo.
Největší úspěch: série 21 úspěšných střihů (včetně GOLDEN CUTů) v řadě na soustředění vodáckého oddílu Rošťáků od soutoku (ani jedno mytí nádobí, ani jeden nákup, ani jedno pivní obsloužení ostatních atd.)

Největší zbraň: dokonalá psychoanalýza soupeře, perfektní předvídavost
Oblíbený střih: silný v každé technice, nemá slabinu

Výsledek MS v královské střižbě 2012: nepostoupil ze skupiny

VIZITKY FAVORITŮ
„Staň se i ty favoritem MS, představ se svým možným budoucím soupeřům, ať ví, s kým mají tu čest. Napiš svou vizitku (věk, úspěchy, silné zbraně), připoj fotku a pošli vše na adresu s.borecka@sevendays.cz

MS ve střižbě - World Championship Cutting - www.strizba.cz | vytvořili ActionBrothers.cz | tipy: Dorty pro děti | Vinné sklepy a vinařství