ONLINE Přihlášení a zaplacení účastníci

 

Jméno / Name Příjmení / Surname Přezdívka / Nickname Tým / Team
 1 Jirka Rejman Jury Rošťáci od soutoku
 2  Tomáš  Koníček Koňas Hnutí za lepší střižbu Všechlapy
 3  Tomáš  Mähring Tom Chloupci z nosu
4 Pavlína  Zlevská  Pája  Chloupci z nosu
 5 Veronika  Macková Vermac  :)
 6 Vratislav  Gorný Mushka Flájbojs
 7 Pavlína  Frýdlová Pajucha Mělnický Válec
 8 Edita Těšínská Edit
 9 Kateřina Vaculíková Kačenka  SDA crew
10 Lenka Ptáková Podkolenka  SDA crew
11 Michal Novotný  Kokoška Rošťáci od soutoku
12 Anežka Přibylová  Áža Orbis
13 Eva Přibylová  Efka Orbis
14 Eliška Přibylová  Elda Orbis
15 Lucie Žabová Lusinda Střižba Veslo
16 Ivan Přibyl  Xanda Orbis
17 Jirka Stehno  Tošny Čínské gymnastky
18 Jan Kočí  Číča Tvoje bába
19 Libuše Suchánková Libuška Wunderman
20 Antonín Schneiberk Tony Wunderman
21 Ondřej Cvikl Cviky Karvinská síla
22 Adam Maryniok Stajger Karvinská síla
23 Ganna Efros Kočička Karvinská síla
24 Vojtěch Siuda Karvinský Král Karvinská síla
25 Tereza Dubovská Korporátní šelma Karvinská síla
26 Jakub Rosocha rosi Tvoje bába
27 Ivana Dykastová Ivča …..
28 Jan Šíp xyxypqpq ASK Slavia Praha
29 Michal Tlustý Jouda ASK Slavia Praha
30 Adam Grabmüller Granpytel Šlachouni
31 Jakub Kopecký Juraj Jakubisko ASK Slavia Praha
32 Natálie Fedošová NatyHORSE Wild Horses
33 Maxmilián Fedoš Maxádo Hot Wheels
34 Štěpánka Pflegerová Coconut Rolling Stones
35 Radka Chmelíková Inge Bukvice
36 Jakub Noha Noháč Traverza
37 Bára Poláčková Baru Kamarádky
38 Markéta Hlaváčková Markét Kamarádky
39 Veronika Winigova Veru Kamarádky
40 Zuzana Horváthová BOB Kamarádky
41 Zuzanka Horváthová Ivanka Kamarádky
42 Klára Pertlová BOB Kamarádky
43 Ivana Velegová Ivanka Kamarádky
44 Honza Gruber Šubik FTVS
45 Kateřina Nováková Káča Hot wings
46 Tomáš Nosek sparťánek Adomus
47 Sabina Borecká Sábka SDA Crew
48 Tomáš Birma Zlatan ASK Slavia
49 Lukáš Veselý Lupen Nám nesmrdí „B“
50 Jan Ondrůšek Ondruš ASK Slavia
51  Petra  Zdráhalová
52 Šárka Norková Norek SDA Crew
53 Johanka Špannerová
54 Lukáš Kášek
55 Martin Novák Mates Čekatelé
56 Tomáš Kelovský Kelda Keldovic
57 Martina Hofmanová Květinka Rychlý holky
58 Lucie Ječmínková Lucie Korningstownová Judopandy
59 Jan Ječmínek Rošambo Ječmen Judopandy
60 Pavel Martínek Marťas SC JÚ Praha
61 Filip Maroušek Filippo jasan Dobrý Brazilský Káčko
62 Michal Vlkus Vigo Sarabeli Dobrý Brazilský Káčko
63 Jan Kadlec George Clooney Dobrý Brazilský Káčko
64 Richard Honzovič Ríča – Richmond Dobrý Brazilský Káčko
65 Ludvík Medřický Zezadu Zezadu
66 Petr Chmátal Chmáty Zezadu
67 Miroslav Hintnaus
68 Jan Bek
69 Samuel Bek
70 Bohunka Kosová  Bobina Čajové Bedýnky
71 Adéla Rybářová
72 Kamila Zátopková
73 Jaroslav Ježek  Jéža Judo
74 Jakub Ječmínek  Jéča Judo
75 Kamila Šlajsová
111 Martin Kráčalík

ROZLOSOVÁNÍ DO SKUPIN

1.KOLO                                                                         

19,30 – 19,45

HŘIŠTĚ – I                   skupina č.1rozhodčí: Sabina Borecká HŘIŠTĚ – V                 skupina č.5rozhodčí: Martin Kráčalík
47

15

33

46

68

24

Sabina Borecká

Lucie Žabová

Maxmilián Fedoš

Tomáš Nosek

Jan Bek

Vojtěch Siuda

111

12

2

29

37

19

Martin Kráčalík

Anežka Přibylová

Tomáš Koníček

Michal Tlustý

Bára Poláčková

Libuše Suchánková

 

HŘIŠTĚ – II                 skupina č.2rozhodčí: Kateřina Vaculíková HŘIŠTĚ – VI                skupina č.6rozhodčí: Bohunka Kosová
9

1

17

28

62

60

Kateřina Vaculíková

Jiří Rejman

Jirka Stehno

Jan Šíp

Michal Vlkus

Pavel Martínek

70

65

54

8

23

30

Bohunka Kosová

Ludvík Medřický

Lukáš Kášek

Edita Těšínská

Ganna Efros

Adam Grabmüller

 

HŘIŠTĚ – III                 skupina č.3rozhodčí: Lenka Ptáková HŘIŠTĚ – VII                skupina č.7rozhodčí: Adéla Rybářová
10

26

64

48

21

5

 Lenka Ptáková

Jakub Rosocha

Richard Honzovič

Tomáš Birma

Ondřej Cvik

Veronika Macková

71

27

3

18

16

59

Adéla Rybářová

Ivana Dycastová

Tomáš Mähring

Tomáš Kočí

Ivan Přibyl

Jan Ječmínek

 

HŘIŠTĚ – IV                skupina č.4rozhodčí: Šárka Norková HŘIŠTĚ – VIII               skupina č.8rozhodčí: Kamila Zátopková
52

50

66

31

39

35

Šárka Norková

Jan Ondřůšek

Petr Chmátal

Jakub Kopecký

Veronika Winigová

Radka Chmelíková

72

55

43

22

6

25

 Kamila Zátopková

Martin Novák

Ivana Velegová

Adam Maryniok

Vratislav Gorný

Tereza Dubovská

 

2.KOLO                                                                                    

19,45 – 20,00

HŘIŠTĚ – I                   skupina č.9rozhodčí: Sabina Borecká HŘIŠTĚ – V               skupina č.13rozhodčí:Martin Kráčalík
32

44

69

11

51

 

 Natálie Fedošová

Honza Gruber

Samuel Bek

Michal Novotný

Petra Zdráhalová

 

 56  Tomáš Kelovský

 

HŘIŠTĚ – II                 skupina č.10rozhodčí: Kateřina Vaculíková HŘIŠTĚ – VI               skupina č.14rozhodčí: Bohunka Kosová
45

4

13

67

57

40

 Kateřina Nováková

Pavlína Zlevská

Eva Přibylová

Miroslav Hintnaus

Martina Hoffmanová

Zuzana Horváthová

 

HŘIŠTĚ – III                skupina č.11rozhodčí:Lenka Ptáková HŘIŠTĚ – VII              skupina č.15rozhodčí: Adéla Rybářová
38

58

63

14

20

42

Markéta Hlaváčková

Lucie Ječmínková

Jan Kadlec

Eliška Přribylová

Antonín Schneiberk

Klára Perlová

 

HŘIŠTĚ – IV               skupina č.12rozhodčí:Šárka Norková HŘIŠTĚ – VIII             skupina č.16rozhodčí: Kamila Zátopková
 41

60

49

61

53

50

Zuzanka Horváthová

Pavel Martínek

Lukáš Veselý

Filip Maroušek

Johanka Špannerová

Jan Ondrůšek

 

3.KOLO                                                                                   

20,00 – 20,15

HŘIŠTĚ – I                 skupina č.17rozhodčí: Sabina Borecká HŘIŠTĚ – V               skupina č.21rozhodčí: Martin Kráčalík
 34  Štěpánka Pflegerová

 

HŘIŠTĚ – II                skupina č.18rozhodčí: Kateřiva Vaculíková HŘIŠTĚ – VI               skupina č.22rozhodčí: Bohunka Kosová

 

HŘIŠTĚ – III               skupina č.19rozhodčí: Lenka Ptáková HŘIŠTĚ – VII              skupina č.23rozhodčí: Adéla Rybářová
HŘIŠTĚ – IV               skupina č.20rozhodčí: Šárka Norková HŘIŠTĚ – VIII             skupina č.16rozhodčí: Kamila Zátopková

 

4.KOLO                                                                                   

20,15 – 20,30

HŘIŠTĚ – I                  skupina č.25rozhodčí: Sabina Borecká HŘIŠTĚ – V               skupina č.29rozhodčí: Pavlína Frýdová
 36  Jakub Noha
HŘIŠTĚ – II                skupina č.26rozhodčí: Kateřina Vaculíková HŘIŠTĚ – VI               skupina č.30rozhodčí: Bohunka Kosová

 

HŘIŠTĚ – III               skupina č.27rozhodčí:Lenka Ptáková HŘIŠTĚ – VII              skupina č.31rozhodčí:Adéla Rybářová

 

HŘIŠTĚ – IV               skupina č.28rozhodčí: Šárka Norková HŘIŠTĚ – VIII             skupina č.32rozhodčí: Kamila Zátopková

 

20,40 – 1.kolo PLAY OFF - pavouk pro 32

 

MS ve střižbě - World Championship Cutting - www.strizba.cz | vytvořili ActionBrothers.cz | tipy: Dorty pro děti | Vinné sklepy a vinařství